Strefy zmian

Na obydwu trasach będzie 5 stref zmian, oznaczonych kolejno literami: A, B, C, D, E.

Strefa zmian A: zawodnicy obydwu tras pojawiają się tam dwukrotnie; po pokonaniu pierwszego odcinka rowerowego i po pierwszym odcinku pieszym (pętla ze startem i metą w strefie). Obiekt zadaszony, ale rowery pozostają na otwartym powietrzu. Pojemność przepaków - 100 l/zespół na trasie długiej, 50 l/zespół na trasie krótkiej.

Strefa zmian B: zlokalizowana jest w bazie zawodów (szkoła). Zawodnicy obu tras kończą tam drugi etap rowerowy i rozpoczynają rolki. Objętość przepaków nieograniczona; uwaga - na salę gimnastyczną w szkole wchodzimy po zdjęciu obuwia!

Strefa zmian C: po odcinku rolkowym. Zawodnicy mogą tam wyłącznie zdeponować rolki; nie będą do strefy C zabierane żadne przepaki z bazy. Strefa nie jest zadaszona.

Strefa zmian D: po odcinku pieszym, przed kajakiem. Można zdeponować tam wiosła, kapoki i kajaki (jeśli ktoś ma swoje). Ponadto przepaki o objętości do 50l/zespół (trasa długa) i 30l/zespół (trasa krótka). Strefa nie jest zadaszona.

Strefa zmian E: po odcinku kajakowym. Można zdeponować rzeczy, które nie będa potrzebne na ostatnim odcinku pieszym. Nie będą tam dowożone żadne rzeczy z bazy zawodów. Strefa nie jest zadaszona.