Są oni Szampioni!!!

14:30, Rynek w Olsztynku a na tym Rynku stają w ordynku... No, dobra, już koniec ozdobników. GRATULACJE DLA NAWIGATORÓW !!!

Justyna, Paweł i obydwa Maćki na mecie umieli się zachować, gdyż w pierwszych wywiadach, udzielanych na mecie, zeznawali, że im się podobało. Team Navigator Raidlight w drugiej połowie dystansu uciekł rywalom i końcówkę pokonywał już samoczwór. Gratulujemy zwycięzcom (dłuższy wywiad pojawi się niebawem) i zerkamy za ich plecy...

Kilka minut po tym, jak Nawigatorzy wmaszerowali na metę, Yorki zanurzyły się w wodzie na przeprawie. Była godzina 14:38, czyli na mecie powinni być. przed 16:00

A jeszcze dalej? Na kajaki dotarła Niezła Korba (wejście - 13:28, wyjście - 13:44) oraz Nieznani Sprawcy/Sherpas (wejście 14:09, wyjście 14:18).

A na krótkiej? No, ruch w interesie też spory. Na mecie kolejne trzy zespoły, czyli raidteam.pl (pierwszy mikst, brawo!!!), który finiszował o 13:36. Niedługo potem skończyli ściganie 360°/pracownia 2 pm (o 14:10) a o 14:15 drugi mikst na trasie krótkiej, czyli GreenBeer Bru Team. Wielkie gratulacje dla wszystkich !!!

Komentarze