Apel Karoliny

Na Karolinę Konopkę i  cały zespół On-Sight jesteśmy, rzecz jasna, śmiertelnie obrażeni. Jeden z moich literackich faworytów napisałby, że "stosunki osobiste, oczywiście, zerwane". Chodzi o to, że "onsajtów" zabrakło na liście startowej Rajdu 360°. No, ale - niech ta, mam nadzieję, że tak zwane moralniaki zmuszą ich teraz do startowania nawet w najpodlejszych imprezach pod naszym szyldem. O ile, oczywiście, jakiekolwiek się odbędą.

No, ale ad rem. Karolina zwróciła się z prośbą o pomoc. Białogłowie odmawiają wyłącznie azjaci, geje i euroentuzjaści (nie bardzo rozróżniam, zresztą), zatem list publikujemy in extenso i prosimy o poważne potraktowanie apelu:

"Prośba do uczestników rajdu 360 (praca magisterska)

Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy w ubiegły weekend brali udział w Rajdzie 360. Piszę prace magisterską o żywieniu podczas takich zawodów i ogromnie potrzebne mi są informacje od uczestników co jedzą i piją i mniej więcej w jakich ilościach.

Każdy kto zechciałby mi pomóc proszę o przesłanie mi na maila (lo78@tlen.pl):

  1. co jadł (najbardziej szczegółowo jak tylko można- jeżeli batonik to jaki, jeżeli kanapka to z czym)
  2. co pił
  3. i co zjadł bezpośrednio przed zawodami (ostatni posiłek)

Im więcej szczegółów tym lepiej: liczy się ilość tego wszystkiego i co jaki czas jecie kolejną porcję.

Przyda mi się każda informacja zarówno od zawodników bardzo doświadczonych jak i
tych zupełnie początkujących, dlatego jeszcze raz proszę o pomoc szczególnie tych, którzy żadnych danych mi jeszcze nie przesyłali.

Z góry dzięki i pozdrawiam!
Karolina Konopka"

Mam nadzieję, że Wasza pomoc pomoże Karolinie doprowadzić do szczęśliwego finiszu magisterium. Dużo czasu to nie kosztuje, nieprawdaż?

Komentarze